eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Dolnośląskie › Senior Accountant

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Senior Accountant

Lokalizacja:

Dolnośląskie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1184992

W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy osób na stanowisko Starsza Księgowa/Księgowy.

Obowiązki:
• Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych (CIT, IFT, PCC oraz ORD)
• Obliczanie podatku odroczonego
• Pomoc audytorom w badaniu zapisów dziennika
• Uzasadnienia transakcji finansowych poprzez audyt dokumentów
• Uzgadnianie sald i obrotów kont księgi głównej
• Terminowe przeprowadzanie działań kontrolnych SOX
• Terminowe wykonywanie działań związanych z zamknięciem miesiąca/kwartału oraz raportów
• Aktywny udział w projektach wdrożenia nowych rozwiązań
• Pomoc w projektach przydzielonych przez Lidera ds. Księgowości i Zgodności w Polsce, aby zapewnić, że zespół finansowy przestrzega aktualnych standardów
• Efektywna współpraca i komunikacja z pozostałymi działami firmy
•Sprawne i skuteczne rozwiązywanie problemów
•Współpraca i zapewnienie niezbędnego wsparcia członkom zespołu

Oczekiwania:
• Doświadczenie w zakresie księgowości, audytu, sprawozdawczości oraz podatków dochodowych
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Dbałość o szczegóły z naciskiem na dokładność
• Doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne
• Elastyczność i analityczne myślenie

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00- 17:00)
• Pracę w modelu hybrydowym (2-3 dni z biura / tydzień)
• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Lokalizacja: STRZELIN (dolnosląskie)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA DevOps L2 Engineer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Incident Manager

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt