eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polska › Incident Manager

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Incident Manager

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1185017

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w grach komputerowych poszukujemy osoby na stanowisko Incident Managera.

  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Forma współpracy: kontakt B2B via Hays
  • Stawka: 70-85 pln/h net + vat
  • Współpraca długofalowa

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu procedur dla obsługi incydentów,
  • Znajomość standardów RCA, SLA, SLI i ich wdrażania w organizacji
  • Umiejętność zarządzenia złożoną awarią, skoordynowania pracy kilku teamów
  • Umiejętność analizy przyczyn incydentów i wprowadzania działań naprawczych

Zakres obowiązków
  • Monitorowanie i przegląd pracy zespołów odpowiedzialnych za rozwiązywanie incydentów,
  • Regularny przegląd incydentów i implementowanie działań naprawczych
  • Inicjowanie dobrych praktyk w zakresie raportowania o awariach do organizacji
  • Praca w środowisku rozproszonym z teamami produktowymi w środowisku DavOps
  • Mocne wychodzenie z inicjatywą, szukanie skutecznych rozwiązań w powtarzających się przypadkach i problemach
  • Możliwość objęcia roli Team Leadera zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie incydentami

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż