eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mazowieckie › Procurement Specialist

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Procurement Specialist

Lokalizacja:

Mazowieckie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mazowieckie
NR REF.: 1186172

Prowadzimy aktualnie proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalisty ds. zakupów dla międzynarodowej organizacji będącej producentem i dystrybutorem produktów spożywczych. Nasz Klient jest liderem w branży FMCG dzięki czemu od wielu lat dostarcza konsumentom wysokiej jakości produkty.
Lokalizacja: północno-wschodnia cz. województwa Mazowieckiego.
Osoba na stanowisku Specjalisty ds. zakupów będzie przede wszystkim odpowiedzialna za zapewnienie dostępności surowców, opakowań oraz materiałów pośrednich odpowiedniej do aktualnego zapotrzebowania produkcji oraz:
- kontakt z dostawcami, poszukiwania nowych oraz ustalanie warunków współpracy,- prowadzenie procesu reklamacyjnego,- prowadzenie dokumentacji związanej z czynnościami zakupowymi oraz współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności przepływu informacji,- kontrolowanie budżetu w tym analizowanie trendów rynkowych, porównywanie cen i wprowadzanie oszczędności, - przygotowywanie raportów oraz analiz na temat optymalizacji kosztów.
Aby z sukcesem wykonywać powyższe obowiązki, poszukujemy Kandydata który posiada:
- wykształcenie wyższe,- minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zakupów,- umiejętność negocjowania, myślenia analitycznego i szybkiego podejmowania decyzji,- wiedzę nt. przepisów BHP i P.Poż, GHP i HACCP,- praktyczną znajomość zasad Lean Managementu, 5WHY, 5S oraz TPM,- komunikatywny poziom j. angielskiego,
W zamian firma oferuje stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i interesujące wynagrodzenie. Na zatrudnionych czeka również pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dodatki do posiłków.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-11

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Produkcja / Przemysł