PracaOferty pracy Zakroczym › Operator linii produkcyjnej - transport do pracy!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator linii produkcyjnej - transport do pracy!

Lokalizacja:

Zakroczym

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów
  • Ścisła współpraca z działem magazynowania
  • Proste prace produkcyjne

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
  • Wykształcenia min. zawodowe
  • Pierwszego doświadczenia w obsłudze maszyn

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy!
  • Pracę średnio 2 tygodnie w miesiącu w godzinach 6:00-18:00, 18.00-6:00,
  • Miesięczną premie!
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie uczelni,
  • Transport dofinansowany przez pracodawcę z: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś
  • Pełen dostęp do ciekawych szkoleń

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m. in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu.Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.W Polsce do grupy Gi wchodzą Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna