eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › Specjalista ds. zakupów

Kto szuka:

UFKE Sp. z.o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Wyszukuj i współpracuj z producentami i dostawcami produktów spożywczych/nieżywnościowych. Koordynacja warunków pracy, zawieranie umów dostaw.
  • Utworzenie efektywnej i konkurencyjnej matrycy asortymentowej w ramach kategorii produktowych.
  • Analiza wyników kategorii. Decydowanie o wejściu/wyjściu pozycji z asortymentu.
  • Kontrola i zarządzanie zapasami towarów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w zakupach
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Możliwość szybkiego wykonywania zadań
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • Znajomość procesów zakupowych, logistyki, dystrybucji produktów.
  • Odpowiedzialność, analityczny sposób myślenia, umiejętność wielozadaniowości.
  • Znajomość języka rosyjskiego

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Grafik pracy: pon.-pt., 8-godzinny dzień pracy
  • Oficjalna rejestracja, terminowa płatność.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: UFKE Sp. z.o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy