eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Konsultant podatkowy

Kto szuka:

Crowe Tax Advisors

Stanowisko:

Konsultant podatkowy

Lokalizacja:

Warszawa, Rondo Daszyńskiego

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Samodzielne doradztwo podatkowe głównie w zakresie VAT/ CIT
  • Udział w przeglądach podatkowych
  • Wsparcie w zakresie podatkowych aspektów projektów realizowanych z innymi zespołami
  • Przygotowywanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych oraz pism w postępowaniach podatkowych oraz sądowo-administracyjnych
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami, w tym udział w spotkaniach i telekonferencjach
  • Praca głównie w języku angielskim

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • Minimum roczne doświadczenie w doradztwie podatkowym
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna wiedza podatkowa w zakresie VAT/ CIT
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Realizujemy wiele ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 8 a 10,
  • Nasze biuro ma świetną lokalizację - Rondo Daszyńskiego, tuż przy wyjściu z metra,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Crowe Tax Advisors

branże: Księgowość / Audyt

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.