PracaOferty pracy Józefosław › Kierowca / Pomocnik magazyniera

Kto szuka:

Lava Group

Stanowisko:

Kierowca / Pomocnik magazyniera

Lokalizacja:

Józefosław

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do zadań wybranego kandydata będzie należało rozwożenie zamówień po Warszawie oraz przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją i procedurami panującymi w firmie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego,
  • posiadania czynnego prawo jazdy kat. B,
  • rzetelności i dokładności w wykonywanych zadaniach.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i obsługa komputera będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę wśród przyjaznego i zaangażowanego zespołu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2023-01-30

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Lava Group

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia magazynierów w 2021 roku

    Wynagrodzenia magazynierów w 2021 roku

    Mediana zarobków magazynierów wyniosła 3 989 PLN. Była niższa o ponad 1 700 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych magazynierów zarabiało mniej niż 3 450 PLN, a 25% najwyżej wynagradzanych zarabiało więcej niż 4 650 ...

  • Wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy. Na ile można liczyć?

    Wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy. Na ile można liczyć?

    Od kilku dni obowiązują nowe, podwyższone kwoty odszkodowania za wypadek przy pracy - przypomina ZUS. Kwota wypłacana za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu jest o 100 złotych wyższa niż w minionym roku. Co ...

  • Zatrudnianie cudzoziemców - co się zmieniło?

    Zatrudnianie cudzoziemców - co się zmieniło?

    29 stycznia 2022 r. weszła w życie oczekiwana przez pracodawców zmiana przepisów dotyczących legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce, czyli ustawa z dnia 17 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy o cudzoziemcach oraz niektórych innych ustaw (Dz ...

  • Specjaliści IT zarabiają coraz więcej. Kto ma najwyższe pensje?

    Specjaliści IT zarabiają coraz więcej. Kto ma najwyższe pensje?

    Inflacja niestraszna jest branży IT. Zarobki specjalistów z tego sektora wciąż rosną. Jacy specjaliści otrzymali najwyższe podwyżki? Oto dane zebrane przez Kodilla.com.

  • Wynagrodzenia w działach obsługi klienta w 2021 roku

    Wynagrodzenia w działach obsługi klienta w 2021 roku

    Mediana płac w działach obsługi klienta w 2021 roku wyniosła 4 507 PLN. 25% najniżej wynagradzanych pracowników tych działów zarabiało mniej niż 3 600 PLN, a 25% najwyżej wynagradzanych więcej niż 6 200 PLN.