PracaOferty pracy Warszawa › Fryzjer Stylista / Fryzjerka Stylistka

Kto szuka:

La MakeUp Sp. z o.o.

Stanowisko:

Fryzjer Stylista / Fryzjerka Stylistka

Lokalizacja:

Warszawa, Wola, Wola Park

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Samodzielne strzyżenie damskie / męskie,
  • Koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton,
  • Wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie,
  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość aktualnych technik wykonywania strzyżeń i stylizacji włosów,
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta,
  • Umiejętność wykreowania fryzury w najbardziej nietypowych wariacjach z naciskiem na krótkie strzyżenie,
  • Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników,
  • Odpowiedzialność za efekty swojej pracy i maksymalne zaangażowanie,
  • Poczucie estetyki i kreatywność,
  • Dyspozycyjność (praca wg grafiku - możliwość pracy w weekendy),
  • Komunikatywna znajomość języków: polskiego, ukraińskiego, rosyjskiego oraz angielskiego,
  • Prosimy o załączenie swojego portfolio (w szczególności strzyżenie krótkie).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Duże możliwości rozwoju oraz szkolenia,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kosmetolog Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. E-commerce

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-15

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: La MakeUp Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe