PracaOferty pracy Cząstków Polski › Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

Kto szuka:

Grupa Inter Cars

Stanowisko:

Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

Lokalizacja:

Cząstków Polski

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach ciężarowych i autobusach
  • wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych oraz przeglądów w samochodach ciężarowych i autobusach
  • obsługa urządzeń diagnostycznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe w kierunku: elektryk lub elektromechanik samochodowy
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie jako elektryk/elektromechanik samochodów ciężarowych w autoryzowanym serwisie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, kafeteria, karta sportowa, zniżki na asortyment Inter Cars i inne)
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • pakiet szkoleń technicznych i specjalistycznych wspierających Twój rozwój
  • możliwość pracy przy pojazdach z napędem elektrycznym
  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-10

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Grupa Inter Cars

branże: Inne / Pozostałe