PracaOferty pracy Stara Bukówka › Doradca techniczno-handlowy (branża wod-kan)

Kto szuka:

KDM Dariusz Mazur

Stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy (branża wod-kan)

Lokalizacja:

Stara Bukówka, k. Grodziska Mazowieckiego

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • pozyskiwanie klientów na terenie Polski
  • promocja produktów
Wymagania:
  • gotowość do pracy w delegacji (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży wod.-kan., ochrony środowiska, budowlanej
  • komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie techniczne

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • atrakcyjny system premiowania / motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników handlowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Sprzedawca - Kasjer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ogrodnik Zieleni

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: KDM Dariusz Mazur

branże: Sprzedaż