eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Spawacz MAG (135)

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz MAG (135)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Sczepianie wyrobów
  • Spawanie podzespołów i wyrobów gotowych
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną i spawalniczą
Wymagania:
  • Doświadczenie w spawalnictwie
  • Uprawnienia spawalnicze MAG 135
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji spawalniczej
  • Samodzielny dojazd do Kątów Wrocławskich
Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich (możliwość dojazdu PKP)
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Możliwość nawiązania stabilnej i długiej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i premie uznaniowe do 20%
  • Pakiet wysoko wyspecjalizowanych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Szeroki pakiet benefitów m.in. dofinansowanie wypoczynku, prywatną opiekę medyczną, dodatek pieniężny za dojazd do pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna