eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Szlifierz Narzędziowy

Kto szuka:

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Szlifierz Narzędziowy

Lokalizacja:

Kraków, ul. Nad Drwiną 4

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Samodzielna obsługa szlifierki,
  • Szlifowanie elementów do wykrojników i form zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • Wykonywanie napraw bieżących form wtryskowych/ciśnieniowych,
  • Prowadzenie zleceń wykonania nowych form wtryskowych,
  • Sprawdzanie wymiarów i kształtów, wykrywanie defektów w formach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe mechanik/technik/ślusarz/szlifierz,
  • Umiejętność pracy na szlifierkach: do płaszczyzn, narzędziowych,
  • Atutem będzie znajomość zasad budowy i technologii narzędzi - form wtryskowych/ciśnieniowych,
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych frezarka, tokarka,
  • Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności w zawodowe,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Umowę o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-26

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Schwinn Polska Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna