PracaOferty pracy Slidrecht › SZLIFIERZ - oferty na terenie całego kraju | Sliedrecht | Holandia

Kto szuka:

PRAN

SZLIFIERZ - oferty na terenie całego kraju | Sliedrecht | Holandia

Lokalizacja:

Slidrecht

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Holenderskie przedsiębiorstwa przemysłowe słyną z wysokich standardów jakości i innowacyjności, a szlifierze są nieodłącznym elementem tego sukcesu. Obecnie nasze zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników w tej dziedzinie znacząco wzrasta. Szukamy osób, które na stanowisku Szlifierza narzędziowego, będą w stanie wykazać się nie tylko precyzją i dokładnością, ale również kreatywnością i umiejętnością radzenia sobie z nietypowymi wyzwaniami. Wymagana jest biegła znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie w pracy z różnego rodzaju materiałami. Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy są gotowi do relokacji i chcą rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, wsparcie w procesie adaptacji oraz możliwość awansu zawodowego. Jeżeli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj – aplikuj i dołącz do zespołu najlepszych!

#szlifierznarzedziowy #szlifierz

To będziesz robić

  • praca ze szlifierką kątową
  • praca z elementami różnej wielkości
  • praca jako szlifierz ze stalą, stalą nierdzewną, stalą czarną
  • gratowanie elementów po obróbce na frezarkach, wypalarkach lub spawarkach

Oferujemy

  • wynagrodzenie 480-550€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • doświadczenie w pracy z metalami
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe