eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Pracownik Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Kraków, ul. Nad Drwiną 4

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • zabezpieczenie w zakresie napraw elektromechanicznych maszyn na terenie firmy
  • dbałość o utrzymanie ruchu urządzeń produkcyjnych
  • analiza awaryjności maszyn oraz poszukiwanie rozwiązań celem jej obniżenia
  • definiowanie i przestrzeganie zdefiniowanych wymagań jakościowych co do sprzętu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie odpowiadające ww. wymaganiom i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w pracy, odpowiedzialność, systematyczność, spostrzegawczość

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-26

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Schwinn Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł