PracaOferty pracy Niepołomice › PRACOWNIK GOSPODARCZY, zapraszamy osoby z orzeczeniem

Kto szuka:

Probet Sp. z o.o.

Stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY, zapraszamy osoby z orzeczeniem

Lokalizacja:

Niepołomice

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy jako:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy: Niepołomice, ul. Grabska

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • Drobne naprawy i konserwacje,
  • utrzymanie porządku wewnątrz i na zewnątrz:
  • m.in. w budnyku, na magazynie, koszenie, odśnieżanie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku 6-14,
  • wynagrodzenie 4500 zł brutto w okresie próbnym i 4650 zł brutto po próbnym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Chęci do pracy,
  • komunikatywność,
  • mile widziane będzie doświadcznie jako pracownik gospodarczy/ złota rączka/ konserwator.

Kontakt pod numerem telefonu:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Probet Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna