eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Menedżer Zespołu Sprzedaży

Kto szuka:

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Stanowisko:

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Lokalizacja:

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Rekrutacja i budowa zespołu Doradców Ubezpieczeniowych
  • Zarządzanie podległym zespołem Doradców Ubezpieczeniowych
  • Wdrażanie Doradców w Twoim zespole w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz bieżące wsparcie
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
  • Umiejętność w nawiązywaniu kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Współpraca w oparciu o działalność gospodarczą

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe i prowizyjne
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia i przygotowanie do roli menadżerskiej
  • Indywidualny coaching
  • Atrakcyjne konkursy i wycieczki nagrodowe
  • Dodatkowe systemy motywacyjne
  • Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup ubezpieczeniowo-finansowych na rynku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Magazynier Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator ładowarki

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż