PracaOferty pracy Tarnów Bycki › MASZYNISTA URZĄDZEŃ NA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MASZYNISTA URZĄDZEŃ NA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Lokalizacja:

Tarnów Bycki

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0088

Obowiązki:

M. in. utrzymanie wszystkich obiektów oczyszczalni ścieków w ciągłym ruchu eksploatacyjnym, sporządzanie raportów dziennych i okresowych pracy oczyszczalni, nadzorowanie procesów technicznych oraz kontrola i obsługa urządzeń na oczyszczalni ścieków. Konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń na oczyszczalni ścieków, prace porządkowe na terenie oczyszczalni ścieków, w tym budynków. Utrzymanie porządku i czystości w obrębie powierzonego obiektu. Pozostanie do dyspozycji przełożonego bez względu na czas pracy w przypadku awarii. Praca w ruchu ciągłym w godzinach 7.00-15, 14.00-22.00, wg grafiku.

Wymagania:Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV, elastyczność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikacja, chęci do pracy- konieczne. Doświadczenie zawodowe min. 5 lat w pracy na oczyszczalni- pożądane

Miejsce pracy: 67-115 Tarnów Bycki, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV+ skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-06

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna