eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Crop Manager ds. upraw owocowych

Kto szuka:

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Crop Manager ds. upraw owocowych

Lokalizacja:

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: cała Polska (regiony o dużym potencjale upraw owocowych)

Opis stanowiska: Poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Crop Managera ds. upraw owocowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie uprawami owocowymi wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Planowanie i koordynacja procesów uprawowych w sadach i jagodnikach;
  • Opracowywanie strategii nawożenia;
  • Sprzedaż produktów firmy w oparciu o fachowe doradztwo;
  • Współtworzenie argumentacji handlowej do produktów;
  • Współpraca z instytucjami naukowymi, prowadzenie doświadczeń oraz zbieranie i analiza danych;
  • Współpraca z Centralą Firmy we Francji oraz innymi działami firmy w celu spójnego podejścia do rozwoju i wykorzystywania narzędzi marketingowych;
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy i klientów;
  • Analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu agronomii, ogrodnictwa lub pokrewnych;
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z uprawami sadowniczymi i jagodowymi;
  • Znajomość technik nawożenia, ochrony roślin oraz systemów irygacyjnych;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności organizacyjne;
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami rolniczymi;
  • Umiejętność analizy danych i raportowania;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Z naszej strony oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat – pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną;
  • Prowizję od zrealizowanej sprzedaży;
  • Komputer, telefon i samochód służbowy z pełną swobodą ich wykorzystania;
  • Pracę wspartą okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami;
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. bezpłatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU;
  • Dopłaty do wypoczynku, kolonii dla dzieci, paczki okolicznościowe;
  • i inne...

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Timac Agro Polska Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...