PracaOferty pracy Lublin › RADCA PRAWNY ARESZTU ŚLEDCZEGO W LUBLINIE

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

RADCA PRAWNY ARESZTU ŚLEDCZEGO W LUBLINIE

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1069

Obowiązki:

świadczenie pomocy prawnej w zakresie doradztwa prawnego ogólnego, przewidzianej przepisami ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (Dz. U. z 2024 r. poz. 499, z późn. zm.) na rzecz Aresztu Śledczego w Lublinie.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Radca prawny

Pozostałe wymagania:

  • Przedmiot zlecenia: świadczenie pomocy prawnej w zakresie doradztwa prawnego ogólnego, przewidzianej przepisami ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (Dz. U. z 2024 r. poz. 499, z późn. zm.) na rzecz Aresztu Śledczego w Lublinie.Wymagania stawiane kandydatom:- obywatelstwo polskie,- uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność, - zdolność psychiczną i fizyczną wymaganą na stanowisku na które prowadzony jest nabór, którą ustala służba medycyny pracy,- mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi prawnej jednostek organizacyjnych Służby Więziennej- umiejętność współpracy z innymi,- rzetelność, - terminowość.

Miejsce pracy: POŁUDNIOWA 5, 20-482 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: list motywacyjny,CV (szczegółowe z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej),kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje,kserokopia prawa wykonywania zawodu,kserokopie dokumentów potwierdzających zdobyte doświadczenie zawodowe,oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych ( zał. 1- do pobrania),oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie, że nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo oraz że aktualnie nie toczy się wobec osoby postępowanie karne o takie przestępstwo, (zał. 1- do pobrania),klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych zgromadzonych w procesie rekrutacji ( zał. 2- do pobrania),oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych ( zał. 3- do pobrania).Ponadto można dodatkowo przedłożyć inne dokumenty, w szczególności:1) kserokopie dokumentów potwierdzających zdobyte doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej jednostek organizacyjnych Służby Więziennej, 2) dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne, dodatkowe umiejętności, osiągnięcia zawodowe i naukowe;3) opinie polecające.Osoba wybrana do zawarcia umowy zlecenia będzie zobowiązana do przedstawienia oryginału aktualnego Zapytania o udzielenie informacji o osobie z Krajowego Rejestru Karnego.Termin i miejsce składania dokumentów: wymagane dokumenty należy złożyć osobiście w godzinach 7:00 - 15:30 w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko radcy prawnego- umowa zlecenie na biurze przepustek Aresztu Śledczego w Lublinie lub przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego.w terminie: do dnia 26.04.2024 r. (decyduje data dostarczenia do jednostki lub stempla pocztowego)Dokumenty przesłane po tym terminie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane.Szczegółowe informacje wraz z formularzami dostępne są na poniższej stronie internetowej pod adresem:https://sw.gov.pl/praca-oferta/areszt-sledczy-w-lublinie-dyrektor-aresztu-sledczego-w-lublinie-oglasza-nabor-na-zlecenie-swiadczenia-pomocy-prawnej-w-zakresie-doradztwa-prawnego-ogolnego-na-rzecz-aresztu-sledczego-w-lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.sw.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Prawo