eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › Pracownik magazynu

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynu

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • układanie przesyłek kurierskich w samochodzie dostawczym,
  • proste prace magazynowe,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku (codziennie) w godzinach 15-19,
  • chęci do pracy i skrupulatności,
  • znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym,
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • mile widziane doświadczenie w środowisku magazynowym.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie zawartą z Interkadra Sp. z o.o.,
  • stawkę godzinową:
    -29 zł brutto/h,
  • możliwość nabycia doświadczenia w obszarach magazynowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z naszych centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna