PracaOferty pracy Bezwola › SPECJALISTA DS HANDLU ZAGRANICZNEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS HANDLU ZAGRANICZNEGO

Lokalizacja:

Bezwola

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/20/0127

Obowiązki:

utrzymanie stałych relacji z bieżącymi klientami na terenie UE, obsługa klientów hurtowych na terenie UE, obsługa bieżących zapytań ofertowych i zapytań klientów, pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym obszarze UE, przygotowywanie ofert handlowych i próbek, przygotowywanie raportów z podjętych działań, przygotowanie do udziału w targach, udział w targach i spotkaniach biznesowych, praca w biurze i w terenie

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowca lub w dziale zamówień min. 2 lata udokumentowane świadectwem pracy (warunek konieczny)

Miejsce pracy: 21-310 Bezwola 2A, powiat: radzyński, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: brak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.welmax.eu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-07-01

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

  • Dane osobowe w rekrutacji pracowników. Jak nie naruszyć prawa?

    Dane osobowe w rekrutacji pracowników. Jak nie naruszyć prawa?

    Prowadząc rekrutację pracowników, należy bezwzględnie pamiętać o ochronie danych osobowych kandydatów. Jej zasady wynikają zarówno z przepisów Kodeksu Pracy, jak i z RODO.

  • Koronawirus: wniosek o dodatkowy zasiłek opiekuńczy wyślesz przez PUE

    Koronawirus: wniosek o dodatkowy zasiłek opiekuńczy wyślesz przez PUE

    Rządzący zadecydowali o zamknięciu żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. W związku z tym rodzice mogą wnioskować o przewidziany specustawą w sprawie koronawirusa dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Osoby, które mają profil na ...

  • Home office. Rady dla pracodawcy i pracownika

    Home office. Rady dla pracodawcy i pracownika

    Wprawdzie home office to rozwiązanie witane przez pracowników z otwartymi ramionami, to jednak wiele firm ciągle wzbrania się przed jego wprowadzeniem. W obliczu rozprzestrzeniającego się koronawirusa wielu przedsiębiorców zostało jednak ...

  • Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

    Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

    Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego uchwalona w lipcu 2019 r. wprowadza także ważną zmianę w procesach pracowników z pracodawcami dotyczących bezprawnego zwolnienia. Zmiany wchodzą w życie już w listopadzie 2019 r.

  • Jak zwalczyć syndrom wypalenia zawodowego?

    Jak zwalczyć syndrom wypalenia zawodowego?

    Skrajne wyczerpanie, nieumiejętność zrelaksowania się, spadek energii i ciągłe myśli o pracy to tylko niektóre objawy syndromu wypalenia zawodowego. Zamiast wyładowywać frustracje na rodzinie, współpracownikach, czy wpadać w nałogi ...