PracaOferty pracy Lublin › NAUCZYCIEL / KOREPETYTOR PRZEDMIOTÓW SZKOLNYCH

Kto szuka:

MOOSE IHG Sp. z o.o.

Stanowisko:

NAUCZYCIEL / KOREPETYTOR PRZEDMIOTÓW SZKOLNYCH

Lublin, Lubartów, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Zamość

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy nauczycieli na stanowiska:

matematyki, fizyki, chemii i języka polskiego, biologii, geografii, historii i wielu innych przedmiotów.

PRACA W WYBRANYM PRZEZ SIEBIE REJONIE MIASTA lub ONLINE

Od 1994 roku specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym lub w małych grupach. Przez wszystkie te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie w realizacji korepetycji i kursów przedmiotowych dla klientów indywidualnych.

Przez cały ten czas podjęliśmy współpracę z tysiącami nauczycieli i korepetytorów, którzy razem z nami  rozwijali pasję do nauczania i dzielenia się wiedzą z wszystkimi naszymi uczniami, a nauczamy już w ponad 150 miastach w Polsce,

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU NAUCZYCIELI MOOSE Polecane Korepetycje:

  • jeśli za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od miasta)
  • jeśli za 4 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 4.400 do 5.400 zł miesięcznie (w zależności od miasta)
  • znasz bardzo dobrze dany przedmiot
  • zależy Ci na postępach Twoich uczniów
  • chcesz zdobyć cenne doświadczenie
  • jesteś elastyczny i z optymizmem patrzysz na świat
  • chcesz otrzymywać przewidywalne wynagrodzenie

PERSPEKTYWY DLA CIEBIE:

  • w przeciwieństwie do wielu szkół opłacamy naszym nauczycielom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • dokładnie sprecyzowane zasady współpracy
  • klarowna umowa
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • wysokość Twojego wynagrodzenia zależy od Ciebie
  • możliwość zaliczenia praktyk studenckich
  • PRACA W WYBRANYM PRZEZ SIEBIE REJONIE MIASTA
  • elastyczny czas pracy
  • opiekę metodyczną i bezpłatne ksero

Wymagania stawiane pracownikowi:

PRZYGOTUJEMY CIĘ DO PRACY W MOOSE Polecane Korepetycje:

Nie musisz mieć bogatego doświadczenia. Na start przeszkolimy Cię – dowiesz się jak nauczać, z jakich metod korzystać. W razie pytań lub wątpliwości masz możliwość skonsultowania się z Działem Metodycznym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: MOOSE IHG Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Czym jest chroniczne zmęczenie i jak z nim walczyć?

    Czym jest chroniczne zmęczenie i jak z nim walczyć?

    Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...