PracaOferty pracy Gruszczyce (gmina Błaszki) › Mechanik Maszyn i Urządzeń

Kto szuka:

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik Maszyn i Urządzeń

Lokalizacja:

Gruszczyce (gmina Błaszki)

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje Mechanika maszyn i urządzeń, którego praca polega m.in. na wymianie uszkodzonych elementów i zespołów, dozorowaniu pracy maszyn i urządzeń oraz analizie stanu technicznego parku maszynowego.

Co będzie należało do Twoich obowiązków i zadań:
  • wykonywanie montażu, demontażu, naprawy i obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych
  • identyfikowanie i diagnozowanie uszkodzeń wynikłych w trakcie eksploatacji
  • wymiana uszkodzonych elementów i zespołów
  • dozorowanie pracy maszyn i urządzeń oraz rozpoznawanie ich stanu technicznego
  • sporządzanie protokołów z uszkodzeń i awarii
  • kwalifikowanie urządzeń do naprawy lub kasacji
  • sporządzanie uproszczonych kalkulacji wytwarzania i naprawiania maszyn i urządzeń
  • naprawa linii produkcyjnych po wystąpieniu awarii
  • konserwacja maszyn oraz cykliczne przeglądy
Dla jakiej organizacji zamierzasz pracować:

Plukon Sieradz Sp. z o.o. jest częścią Plukon Food Group jest jednym z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności.

Plukon Food Group posiada 27 zakładów produkcyjnych w sześciu krajach, zatrudnia 6000 osób, a główne rynki zbytu to Holandia, Niemcy, Belgia, Francja, Polska, Hiszpania, Wielka Brytania i Irlandi

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy osób:
  • posiadających wykształcenie techniczne (elektryka/ mechanika/ automatyka)
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • potrafiących pracować zespołowo
  • gotowych do pracy zmianowej
  • posiadających wiedzę z zakresu budowy maszyn, elektryki i podstaw automatyki
  • posiadających książeczkę sanitarno-epidemiologiczna lub gotowych do jej wyrobienia
  • komunikatywnych, otwartych na nowości

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę i realny wpływ na wdrażane rozwiązania
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-11-22

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Plukon Sieradz Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Inżynieria / Projektowanie / Technologia