PracaOferty pracy Łódź › Kierownik Ośrodka Badań Klinicznych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Ośrodka Badań Klinicznych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z Naszych klientów, poszukujemy Kierownika Ośrodka Badań Klinicznych, w którym przeprowadzane są badania m.in. z obszaru onkologii, ginekologii, dermatologii i okulistyki.

Kierownik Ośrodka Badań KlinicznychMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Określenie strategii oraz opracowanie zasadniczych kierunków rozwoju w zakresie zarządzanego działu
  • Nadzór nad wszystkimi procesami w Ośrodku Badań Klinicznych
  • Zapewnienie spełnienia wymogów formalnych związanych z prowadzeniem ośrodka
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie partnerów do współpracy w zakresie projektów badawczo-rozwojowych
  • Zapewnienie odpowiednich zasobów oraz infrastruktury do realizacji kontraktów
  • Opracowanie, realizacja i kontrola budżetu działu
  • Nadzorowanie pracy podległych komórek organizacyjnych w zakresie prawidłowości wykonywanych zadań
  • Budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane nauki biologiczne, farmacja)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży medycznej
  • Doświadczenie pracy w prowadzeniu badań klinicznych
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących badań klinicznych
  • Umiejętność tworzenia i realizacji strategii dot. badań klinicznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie +premię
  • Pakiet benefitów
  • Stabilne miejsce zatrudnienia
  • Dużą samodzielność i wpływ na strategię rozwoju organizacji
  • Udział w ciekawych projektach rozwojowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja