eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Document Controller

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Document Controller

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • stała współpraca wewnętrzna i zewnętrzna z podwykonawcami
  • nadzór nad dokumentacją i korespondencją przedsiębiorstwa
  • zarządzanie dokumentacją i korespondencją przedsiębiorstwa (tworzenie, weryfikacja, archiwizacja)
  • weryfikacja i prowadzenie dokumentacji projektów
  • współtworzenie procedur związanych z wprowadzaniem i funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością w firmie
  • edytowanie i przygotowywanie oraz wysyłanie korespondencji do inwestorów, rządu i klientów
  • współpraca z zespołami z innych organizacji
  • protokołowanie spotkań
  • odpowiedzialność za przygotowywanie dokumentów oraz wysłanie ich do klienta
  • przygotowywanie raportów o postępach projektu dla menedżera projektu oraz klienta
  • kontrola dokumentów przychodzących i wychodzących dla danego projektu oraz rysunków technicznych
  • tłumaczenie dokumentów
  • wspieranie projektowania w programie AutoCad
  • archiwizacja dokumentów
  • uczestnictwo w przedsięwzięciach rozwojowych i udoskonalających oraz szkolenie nowych pracowników i wdrażanie ich w działania firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
  • znajomość programu AutoCad
  • znajomość pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego min. B2

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca stacjonarna
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, uzbepieczenie etc.)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Kontrola jakości

  • CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager czy też bardziej swojsko brzmiący menedżer zarządzający relacjami z klientem to stanowisko, którego znaczenie znacznie wzrosło w ostatnich latach i nic nie wskazuje na to, aby najbliższa przyszłość miała to zmienić. Jakie ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

    Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

    Audyt bezpieczeństwa to kompleksowa analiza warunków pracy oceniająca stan bezpieczeństwa i higieny pracy w danej firmie. Składa się on z wielu elementów i obszarów np. weryfikacji procesów, stanu maszyn i urządzeń, zabezpieczenia ...