eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gorzyczki › Kucharz / Kucharka

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Stanowisko:

Kucharz / Kucharka

Lokalizacja:

Gorzyczki

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie poleceń Szefa Kuchni
  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami
  • Dbałość o najwyższą jakość serwowanych dań jak i półproduktów
  • Dbanie o porządek na kuchni, opis produktów, pilnowanie dat produktów zgodnie z zasadą FIFO
  • Praca na 2 zmiany, również w nocy

Wymagania stawiane pracownikowi:

NASZE OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • Pasja do gotowania
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do szybkiego wyrobienia książeczki

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Pracę w nowej, lśniącej kuchni w nowym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności (35zł/godz brutto)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Terminowe wypłaty, przelewem na konto bankowe
  • Współfinansowanie benefitów – karty sportowej i prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe
  • Premie uznaniowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering