PracaOferty pracy Kutno › Pracownik produkcji manualnej Kutno 8-16

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Pracownik produkcji manualnej Kutno 8-16

Lokalizacja:

Kutno

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286.

Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko Montera.

Nasz Klient to globalna firma produkująca automatyczne drzwi do wind  w 11 ośrodkach produkcyjnych na całym świecie. Odbiorcami są Klienci w 90 krajach. W Polsce swoją działalność prowadzi od 2010 roku i posiada nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 15 000 m2 w której produkowane są drzwi do wind w pełnej gamie produktowej.

Klient priorytetowo traktuje dobro i bezpieczeństwo swoich Pracowników oraz wspiera środowisko pracy, które sprzyja różnorodności, integracji i równym szansom dla wszystkich swoich Pracowników.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęci do pracy oraz rozwoju.

Zakres czynności:
  • montaż paneli drzwiowych, w tym klejenie oraz nitowanie,
  • współpraca w zespole,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • stałe godziny pracy 8-16,
  • wysokie wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?
  • Analiza CV,
  • Kontakt telefoniczny,
  • Rekomendacja,
  • Decyzja.

  • Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, koniecznie aplikuj.

    Benefity:
    • Elastyczne godziny pracy
    • Świetna lokalizacja
    • Wysokie wynagrodzenie
    • Umowa o pracę
    • System premiowy

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-30

    do końca oferty: 11 dni

    pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

    branże: Praca fizyczna