PracaOferty pracy Sadki › WYCHOWAWCA W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

WYCHOWAWCA W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO

Lokalizacja:

Sadki

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0293

Obowiązki:

- Prowadzenie zajęć wychowawczych i opiekuńczych dla dzieci, tematycznych i profilaktycznych, ukierunkowanych na pomoc dzieciom pochodzącym z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, posiadających problemy wychowawcze oraz inne dysfunkcje społeczne;
- Pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych, organizacja czasu wolnego, zajęć rozwijających zainteresowania, np. plastyczno-technicznych, sportowych, komputerowych, innych według zainteresowań podopiecznych;
- Realizowanie zadań wynikających z indywidualnego planu pracy z dzieckiem;
- Prowadzenie pracy w grupie oraz pracy indywidualnej z dzieckiem;
- Współpraca z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci uczęszczających do placówki,
- Opieka nad uczestnikami w Placówce oraz podczas wyjść rekreacyjnych, pikników rodzinnych, wycieczek;
- Prowadzenie wymaganej dokumentacji dotyczącej dzieci i funkcjonowania placówki;
- Prowadzenie zajęć opiekuńczych z wychowankami Świetlicy w zakresie: przygotowywania planu zajęć, przeprowadzenia zajęć oraz monitorowania postępów wychowanków

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Możliwość dysponowania własnym pojazdem do celów służbowych, znajomość przepisów prawa w zakresie: pomocy społecznej, kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, umiejętność pracy w zespole, umiejętności komunikacyjnych i mediacyjnych, posiadanie zdolności organizacyjnych, obywatelstwo polskie (osoba nie posiadająca obywatelstwa polskiego musi posiadać znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej), pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, właściwy stan zdrowia do pracy na powyższym stanowisku, pełną władzę rodzicielską tj. nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej ograniczona ani zawieszona, wypełnia obowiązek alimentacyjny - w przypadku, gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym.

Miejsce pracy: 89-110 Sadki, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA KOSZTORYSANT Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA ELEKTRYK R25/0871-423/24

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże