eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piechcin › Operator Maszyn Spalinowych

Kto szuka:

Holcim Polska S.A

Stanowisko:

Operator Maszyn Spalinowych

Numer referencyjny:

REC595

Lokalizacja:

Piechcin

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym będziesz się zajmować?
  • Obsługą ładowarki jednonaczyniowej,
  • Ciągłą a oceną  stanu  bezpieczeństwa własnego i  współpracowników w czasie pracy,
  • Prowadzeniem załadunku produktów na samochody ciężarowe,
  • Prowadzeniem załadunku urobku na samochody technologiczne w wyrobisku kopalni odkrywkowej,
  • Dbaniem o zachowanie parametrów jakościowych wytwarzanych produktów,
  • Przygotowywaniem maszyn do przeglądów i napraw,  dbaniem o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli masz:
  • Preferowane wykształcenie: średnie techniczne,
  • Masz uprawnienia operatora ładowarek jednonaczyniowych do obsługi wszystkich typów maszyn,
  • Posiadasz minimum jednoroczne doświadczenie w pracy  jako operator ładowarek jednonaczyniowych o masie powyżej 20 t,
  • Potrafisz współpracować i jesteś dyspozycyjny.

Firma oferuje:

Co zyskasz?
  • pakiet Medicover, karta sportowa
  • fundusz pracowniczy
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • 4.12 dniem wolnym od pracy
  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę
  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Holcim Polska S.A

branże: Praca fizyczna