PracaOferty pracy Bydgoszcz › Kierownik Punktu Sprzedaży Plusa i Polsat BOX

PEBOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stanowisko:

Kierownik Punktu Sprzedaży Plusa i Polsat BOX

Lokalizacja:

Bydgoszcz, CH Rondo

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży
  • Koordynacja pracy zespołu oraz obsługa systemu raportowo-sprzedażowego
  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych
  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi
  • Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych
  • Sporządzanie analiz sprzedażowych
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań
  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania
  • Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Pakiet szkoleń rozwojowych.
  • Premię uzależnioną od wyników.
  • Program motywacyjny.
  • Konkursy z nagrodami.
  • Opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Kartę MultiSport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: PEBOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

branże: Sprzedaż