eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Operator Żurawia wieżowego

Kto szuka:

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Żurawia wieżowego

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:

  • jeśli masz aktualne uprawnienia IŻ
  • posiadasz doświadczenie w pracy na żurawiach wieżowych, górnoobrotowych
  • rozumiesz podstawowe komendy w języku niemieckim
  • jesteś odpowiedzialny za siebie i za innych

ZADZWOŃ NIE CZEKAJ !!!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zapewniamy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy
  • niezbędne narzędzia i przyrządy do pracy oraz odzież roboczą
  • w czasie oddelegowania - dojazdy i zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • ZUS opłacony w Polsce, podatek dochodowy odprowadzany w Niemczech
  • możliwość skorzystania z niemieckiej kasy urlopowej SOKA-BAU
Wyślij zgłoszenie i BUDUJ Z NAMI

Dodatkowo oferujemy:
  • dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci oraz okularów korekcyjnych
  • minimum formalności i wsparcie na każdym etapie

Firma oferuje:

Co oferujemy w zamian?
  • Stałą współpracę w oparciu o projekty na terenie Holandii
  • Zatrudnienie bezpośrednio u polskiego pracodawcy
  • Umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS
  • Terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca płatne w Euro)
  • Zakwaterowanie i transport do Holandii - GRATIS !!
  • Refundacje i pomoc w kursie VCA
  • Odzież i obuwie ochronne
  • Dofinansowanie do wczasów i kolonii dzieci
  • I inne benefity
  • Minimum formalności i wsparcie na każdym etapie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł