eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kraków › Doradca Techniczno-Handlowy (materiały budowlane, sucha zabudowa)

Kto szuka:

HAYS Sales & Marketing

Stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy (materiały budowlane, sucha zabudowa)

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Doradca Techniczno-Handlowy (materiały budowlane, sucha zabudowa)
Kraków
NR REF.: 1138212


Your new company
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży materiałów budowlanych (sucha zabudowa), poszukujemy Kandydatów na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.


Your new role
Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż linii produktowej dotyczącej suchej zabudowy. Wybrany Kandydat będzie obsługiwał Klientów z kanału inwestycyjnego podtrzymując relacje z obecnymi jak i nowymi klientami. Będzie także odpowiedzialny za nadzorowanie realizacji inwestycji. Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów oraz doradztwo techniczne będą wpisane w zakres codziennych obowiązków.


What you'll need to succeed
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w aktywnej sprzedaży w kanale inwestycyjnym. Doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej jest wymagane. Poszukujemy osób komunikatywnych, z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami negocjacyjnymi, nastawionych na realizację celów i budowanie długofalowych relacji. Wymagamy czynnego prawa jazdy kategorii B. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.


What you'll get in return
Nasz Klient oferuje umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, narzędzia potrzebne do pracy, dobrą atmosferę i perspektywy rozwoju.


Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich cv w języku polskim. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-02-24

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HAYS Sales & Marketing

branże: Sprzedaż

aplikuj

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

Praca - wiadomości i porady

 • Gotowość do pracy - co to oznacza w prawie pracy?

  Gotowość do pracy - co to oznacza w prawie pracy?

  W kodeksie pracy znajdujemy postanowienia odnoszące się do stanu gotowości do pracy. Regulacje te dotyczą szczególnych sytuacji, w których pracownik nie wykonuje pracy na rzecz pracodawcy, jednocześnie otrzymując wynagrodzenie. Co oznacza ...

 • Zasiłek opiekuńczy ZUS przedłużony do 24 maja

  Zasiłek opiekuńczy ZUS przedłużony do 24 maja

  W dobie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa prawa rodziców zostały rozszerzone o możliwość uzyskania dodatkowego zasiłku opiekuńczego z tytułu m.in. konieczności sprawowania opieki nad dzieckiem do lat ośmiu, które nie ...

 • Ile zarabia informatyk w czasie pandemii? Więcej niż rok temu

  Ile zarabia informatyk w czasie pandemii? Więcej niż rok temu

  Ile zarabia informatyk w czasie pandemii? Okazuje się, że wynagrodzenia w branży IT są nad wyraz odporne na kryzysowe zawirowania. Z najnowszego raportu No Fluff Jobs wynika, że w I połowie br. pracodawcy poszukiwali przede wszystkim ...

 • Ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w 2020 roku?

  Ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w 2020 roku?

  Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w IV kwartale 2020 wyniosło 5457,98 zł - poinformował Główny Urząd Statystyczny. W całym 2020 roku przeciętne wynagrodzenie to 5167,47 zł.

 • Ubezpieczenie zdrowotne: sprawdź, czy zgłosiłeś dziecko do ZUS

  Ubezpieczenie zdrowotne: sprawdź, czy zgłosiłeś dziecko do ZUS

  ZUS przypomina, aby przed wyjazdem dziecka na wakacje sprawdzić, czy na pewno jest ono zgłoszone do ubezpieczenia zdrowotnego. Taka weryfikacja nic nie kosztuje, a pozwala zyskać pewność, że w razie potrzeby nasza pociecha skorzysta z ...