eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kielce › SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0966

Obowiązki:

według stanowiska

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA: Dobra znajomość języka angielskiego, Wykształcenie wyższe (techniczne), Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży przemysłowej (mile widziane), Zdolność analitycznego myślenia,ZAKRES ZADAŃ: Przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych - kalkulacja oferty, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców i dostawców, Udział w negocjacjach techniczno-handlowych z Inwestorami i Podwykonawcami, Nadzór nad postępem prac i terminami dostaw, wskazywanie zagrożeń i sygnalizowanie opóźnień, Ekonomiczne rozliczanie prowadzonych kontraktów,PRACODAWCA OFERUJE: Zatrudnienie w formie umowy o pracę, Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, pakiet świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie szkoleń i kursów, spotkania integracyjne.W swoich aplikacjach prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:Oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższą informacją oraz zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a w zw. z art. 7 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niniejszej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Chemar Rurociągi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, ul. Olszewskiego 6 NIP 9591500229, REGON292449593, KRS 0000066707, którego akta rejestrowe prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Miejsce pracy: Karola Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt telefoniczny: 785229982 lub osobisty w ++++++++++++++++++++++++----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------wskazany kontakt tel; 785229982 lub osobisty wraz z CV pod w/w/ adres

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

    Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

    Rodzice, którzy na 26 kwietnia br. pobierali zasiłek macierzyński, mają czas tylko do 17 maja na złożenie wniosku o ustalenie wyższej wysokości tego świadczenia. Ci, którzy tego nie zrobią, będą mieć wypłacany zasiłek w ...

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.