eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kędzierzyn-Koźle › OPERATOR MASZYN

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Lokalizacja:

Kędzierzyn-Koźle

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0348

Obowiązki:

Obsługa maszyn zgodnie z założeniami pod okiem trenera lub doświadczonego operatora, przekazywanie części do kolejnego kroku produkcyjnego, monitorowanie wyrobu, dokonywanie pomiarów wg interwałów zadanych w planie kontroli, dokonywanie pomiarów na przyrządach pomiarowych przy stanowisku pracy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziana znajomość rysunku technicznegoPraca 6-14,14-22,22-6 zgodnie z grafikiem

Miejsce pracy: PRZYJAŹNI 47A, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-21

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna