PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. Badań Klinicznych

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Badań Klinicznych

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Prowadzenie studiów wykonalności i wizyt kwalifikacyjnych
  • Budowanie i utrzymanie relacji z miejscem badania na wszystkich etapach
  • Znajomość protokołu i procedur badawczych
  • Przygotowywanie dokumentacji badania, np. projekty protokołów, CRF
  • Gromadzenie i monitorowanie dokumentacji regulacyjnej
  • Komunikowanie się z badaczami i personelem ośrodka
  • Zarządzanie rekrutacją, odstępstwami protokołowymi i audytami
  • Monitoring i nadzór: zdalnie lub na miejscu
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów z wydajnością/ jakością placówki
  • Wsparcie organizacji spotkań badawczych
  • Dodatkowe zadania według potrzeb

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe/podyplomowe w dziedzinie biologii, farmacji, chemii lub pokrewnej
  • Doświadczenie jako specjalista ds. badań klinicznych/monitor
  • Znajomość procesu badań klinicznych
  • Wiedza z zarządzania badaniami klinicznymi
  • Znajomość wytycznych ICH/GCP i przepisów krajowych
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność współpracy
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność do podróży
  • Umiejętność pracy na napięte terminy
  • Znajomość Word, Excel, PowerPoint
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Doświadczony zespół specjalistów
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Różnorodne projekty
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja