eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Inżynier sprzedaży

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Inżynier sprzedaży

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Katowice
NR REF.: 1185411

W związku z rozwojem naszego klienta poszukuję osoby na stanowisko: Inżynier sprzedaży.
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów hutniczych lub w podobnym segmencie rynku,
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych rozmów handlowych i negocjacji,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • Gotowość do wykonywania pracy wymagającej aktywności w terenie.

Obowiązki:
  • Sprawdzanie dostępności towarów w systemie magazynowym,
  • Przygotowanie ofert dla klientów,
  • Przygotowanie dokumentów handlowych,
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne, emaliowe),
  • Wspieranie działu w realizacji zadań sprzedażowych,
  • Organizowanie transportów.

Oferta:
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące,
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, premie po okresie próbnym.

Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać CV, lub zadzwoń do nas już teraz.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż