eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kalisz › Kierownik utrzymania ruchu

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Kalisz

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasz klient, stabilne i prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudni pracownika na stanowisko:

Koordynatora ds. technicznych

Miejsce pracy: Kalisz woj. wielkopolskie.

Stawka: 7800-8000 brutto/msc.

Zadania:

·         Kierowanie obsługą obiektu i wykonywanie protokołów wspólnie z technikami,

·         Wsparcie techników w razie awarii oraz kontrola pracy techników i serwisantów,

·         Współpraca z administracją i przygotowywanie ofert dla administracji,

·         Prowadzenie archiwum  dokumentacji technicznej i nadzór nad obiegiem,

·         Współpraca z dostawcami oraz tworzenie raportów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         Doświadczenie – mile widziane, ważna dla nas jest dokładność, systematyczność i umiejętność pracy z dokumentacją,

·         Wykształcenie zawodowe/średnie: elektryk, technik elektryk, technik automatyk bądź pokrewne,

·         Świadectwo kwalifikacyjne G1 E+D (energetyczne) - eksploatacja, dozór.

Gwarantujemy:

·         Stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana w godz. 7-15,

·         Narzędzia oraz odzież roboczą.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny