eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jelcz-Laskowice › Oczyszczacz chemiczny

Kto szuka:

Jelcz Sp. z o.o.

Stanowisko:

Oczyszczacz chemiczny

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Identyfikacja detali oraz ich zawieszanie;
  • Oczyszczanie, zabezpieczanie i szlifowanie;
  • Uszczelnianie;
  • Odbezpieczanie detali i pojazdów po ujednoliceniu;
  • Obsługa szlifierki DYNABRADE, pistoletu do odpylania detali sprężonym powietrzem, pistoletu pneumatycznego;
  • Obsługa wózka do przewożenia palet z detalami;
  • Obsługa podnośnika do detali.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
  • Dobra koordynacja psychoruchowa;
  • Wysoka sprawność manualna;
  • Komunikatywność;
  • Odpowiedzialność;
  • Nastawienie na realizację celów.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę;
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;
  • Dodatek motywacyjny;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Operator Wózka Widłowego Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Jelcz Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna