PracaOferty pracy Jastrzębie-Zdrój › Operator produkcji - system 3 zmianowy

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Operator produkcji - system 3 zmianowy

Lokalizacja:

Jastrzębie-Zdrój

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Obsługiwać narzędzia pomiarowe oraz obrabiarki sterowane numerycznie
  • Programować obrabiarki (opcjonalnie)
  • Przeprowadzać kontrolę jakości półproduktów przed i po obróbce
  • Podawać detale na linię produkcyjną
  • Przenosić gotowe produkty poza linię produkcyjną
  • Wykonywać inne powierzone zadania związane z produkcją

Czego oczekujemy?
  • Doświadczenia na produkcji min. 3 miesiące (mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC)
  • Braku przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę Tymczasową
  • Wynagrodzenie na poziomie 4242 zł brutto/mc + premie (premia frekwencyjna 160 zł brutto oraz premia realizacyjna)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Możliwość pracy w weekendy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Inne / Pozostałe