PracaOferty pracy Iłża › Konserwator | Praca od zaraz | złota rączka | Iłża |

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Konserwator | Praca od zaraz | złota rączka | Iłża |

Lokalizacja:

Iłża

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla producenta urządzeń sanitarnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Iłża

Zadania:

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń i maszyn
  • Konserwacja maszyn i urządzeń oraz obiektów
  • Konserwacja urządzeń elektroenergetycznych
  • Nadzór nad działaniem instalacji wyciągowych i odpylających oraz centralnego ogrzewania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4- brygadowym
  • Wykształcenie w obszarze technicznym
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świąt i wypoczynku
  • Wynagrodzenie 5200 zł brutto + do 10% premii
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy
  • Parking dla pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna