eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gniezno › Lakiernik

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Lakiernik

Lokalizacja:

Gniezno

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lakiernik

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Lakiernik. Lokalizacja: Fałkowo k. Gniezna

Lakiernik

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Gniezno

Zadania :

  • Przygotowanie powierzchni metalowych do zabezpieczenia antykorozyjnego
  • Czyszczenie elementów przed malowaniem, odtłuszczanie przy pomocy natrysku wodnego (czyściwo)
  • Zawieszanie elementów do malowania na zawiesiach
  • Przygotowanie farb do malowania, dobór, rozcieńczanie, rozlewanie do pistoletu
  • Dobór odpowiednich składników materiałów w zależności od wymogów technicznych
  • Natryskowe malowanie ram i wałków stalowych (jedno lub kilkuwarstwowe) pistoletem pneumatycznym w kabinie lakierniczej
  • Dokonywanie pomiarów i rozliczeń robót malarskich
  • Czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia jako lakiernik/malarz.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00).
  • Zdolność do czytania rysunków technicznych i dokumentacji.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość uzależniona od doświadczenia).
  • Umowę o pracę.
  • Premię kwartalną.
  • Odzież roboczą (3 komplety, prane przez firmę).

Dodatkowe benefity: Ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne, dofinansowanie do dojazdów powyżej 35 km, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia, ślubu oraz narodzin dziecka.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł