PracaOferty pracy Gliwice › Senior Accountant / Chief Accountant

Kto szuka:

Moltton

Stanowisko:

Senior Accountant / Chief Accountant

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne obowiązki:

Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,
Sporządzanie i analiza sprawozdań finansowych oraz raportów,
Współpraca z instytucjami finansowymi i audytowymi,
Koordynowanie transakcji intercompany i uzgadnianie sald z kontrahentami,
Nadzór nad prawidłowością inwentaryzacji,
Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie operacji,
Aktywne uczestnictwo w implementacji nowych rozwiązań i narzędzi księgowych.

Wymagania:

Wyższe wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne,
Minimum 3-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, najlepiej w firmie produkcyjnej.
Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości, umiejętność sporządzania deklaracji VAT, PIT, CIT oraz innych dokumentów,
Doświadczenie w tworzeniu rocznych sprawozdań finansowych,
Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
Doskonała organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i zdolności przywódcze.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej organizacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem świadczeń pozapłacowych,
Przyjazne i inspirujące środowisko pracy z profesjonalnym zespołem,
Możliwość rzeczywistego wpływu na rozwój i funkcjonowanie działu księgowości,
Dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy oraz szansę na rozwój i zdobycie nowych umiejętności.

Jeśli jesteś gotowa/-y na nowe wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój prestiżowej firmy, czekamy na Twoją aplikację!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Moltton

branże: Księgowość / Audyt