eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Operator wózka widłowego UDT

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Operator wózka widłowego UDT

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy operatorów wózków widłowych z UDT IWJO. Praca na nowoczesnym magazynie logistycznym w firmie międzynarodowej, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym ładunków skonteneryzowanych.

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów na platformy i regały
  • Wykonywanie prac transportowych w obrębie zakładu.
  • Dbałość o dokładność i precyzję w trakcie manipulacji towarem.

Wymagamy:

  • Posiadania ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego UDT WJO1
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych - mile widziane
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Umowa zlecenie
  • Pracę na nowoczesnym składzie magazynowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Praca w przyjaznym zespole

Lokalizacja: Gdańsk Stogi.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Niedawna nowelizacja kodeksu pracy wprowadziła nowe obowiązki nałożone na pracodawcę wobec kierowców, wyjeżdżających w międzynarodowe trasy. O czym warto poinformować swojego pracownika, by nie narazić się Państwowej Inspekcji Pracy ...