eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Operator CNC / Frezer

Kto szuka:

AAS sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator CNC / Frezer

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Wykonywanie prac frezerskich o różnym stopniu trudności
  • Wykonywanie detali z zachowaniem wymaganej dokładności
  • Uzbrajania maszyn w niezbędne narzędzia (frezy, wiertła, rozwiertaki)
  • Pomiar wyprodukowanych przez siebie elementów (samokontrola)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
  • Znajomości rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych
  • Znajomości sterowania Mazatrol lub pokrewnych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Sumienności
  • Kreatywności
  • Gotowości do pracy dwuzmianowej od poniedziałku do piątku

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: AAS sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.