PracaOferty pracy Gdańsk › MONTER - ŚLUSARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MONTER - ŚLUSARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/3575

Obowiązki:

Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z planem i dokumentacją techniczną. Przygotowywanie elementów do montażu, w tym cięcie, wiercenie, gięcie, spawanie. Montaż i łączenie elementów stalowych za pomocą śrub, spawów, nitów. Kontrola jakości i wymiarów elementów oraz gotowej konstrukcji. Wykonywanie napraw i konserwacji konstrukcji stalowych. Współpraca z zespołem montażowym. Przestrzeganie zasad BHP i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy. Utrzymywanie czystości na miejscu pracy. Raportowanie postępów prac i ewentualnych problemów przełożonemu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30-14:30 (możliwość pracy w sobotę). Praca na terenie Trójmiasta.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy jako monter konstrukcji stalowych. Preferowane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach. Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz wykonywania precyzyjnych pomiarów i sprawdzania wymiarów. Zdolność korzystania z narzędzi i maszyn specjalistycznych takich jak spawarki, wiertarki, piły i młoty. Sprawność manualna i dobra koordynacja ruchowa. Wytrzymałość fizyczna, aby wykonywać prace wymagające długotrwałego stania, podnoszenia i manewrowania ciężkimi elementami konstrukcji. Odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac i bezpieczeństwo na projektach. Zdolność do skutecznej komunikacji i współpracy z innymi członkami zespołu. Umiejętność wykonywania poleceń przełożonych, efektywne organizowanie pracy, wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem i dostosowywania się do zmieniających się warunków pracy. Znajomość zasad i przepisów BHP dotyczących pracy na wysokościach i związanej z montażem konstrukcji stalowych. Świadomość konieczności przestrzegania standardów bezpieczeństwa i zasad ergonomii podczas pracy. Chęć poszerzania wiedzy i ciągłego doskonalenia zawodowego. Pozytywne podejście do wyzwań zawodowych i gotowość do podejmowania nowych zadań.

Miejsce pracy: Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA WYTACZARZ OSN Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna