PracaOferty pracy Gdańsk › MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/3524

Obowiązki:

Montaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z wytycznymi i projektami. Montaż i podłączanie urządzeń takich jak klimatyzatory, wentylatory, centrale wentylacyjne. Montaż nieskomplikowanych instalacji elektrycznych niezbędnych do funkcjonowania systemów. Przeprowadzanie testów i pomiarów, aby upewnić się, że systemy działają prawidłowo i spełniają wymagania. Utrzymywanie czystości i porządku na placu budowy oraz utylizacja odpadów związanych z instalacją. Współpraca z innymi członkami zespołu instalacyjnego i koordynacja działań. Dokonywanie pomiarów i oceny miejsc instalacji w celu zapewnienia optymalnej efektywności systemów. Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzeganie obowiązujących standardów jakości i regulacji branżowych. Aktualizowanie wiedzy na temat nowych technologii i trendów w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wieloletnie doświadczenie w pracy na ww stanowisku. Znajomość zasad i technologii montażu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Umiejętność czytania i interpretacji projektów technicznych. Doświadczenie w pracy z narzędziami monterskimi. Umiejętność precyzyjnego i dokładnego wykonywania prac monterskich zgodnie z wytycznymi i standardami. Znajomość norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Umiejętność pracy zespołowej i komunikacji w grupie. Zdolność do pracy w trudnych warunkach, w niewygodnych pozycjach i na wysokościach. Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trakcie montażu. Znajomość materiałów i technologii używanych w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania zadań monterskich. Umiejętność odczytywania i korzystania z dokumentacji technicznej i instrukcji montażowych. Umiejętność diagnostyki i naprawy nieskomplikowanych usterek w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dbałość o estetykę i czystość wykonanych prac monterskich. Znajomość zasad energetyki i oszczędzania energii w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.Mile wiadziane uprawnienia Fgas, uprawnienia na podnośniki oraz prawo jazdy kat B.

Miejsce pracy: NOWATORÓW 23, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA POMOCNIK LABORANTA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MASZYNISTA CHŁODNI

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna