PracaOferty pracy Gdańsk › Młodszy Specjalista ds. Rozwoju i Rynku

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju i Rynku

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

  • Wizytowanie punktów na podległym obszarze
  • Raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej),
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem,
  • Wykonywanie serwisów audytowych zgodnie ze standardami klienta.

Wymagania pracodawcy:

  • Chęci do pracy,
  • Pełnoletności,
  • Gotowości do samodzielnej pracy na danym obszarze,
  • Wysokiego poziomy samodyscypliny i organizacji własnej pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • Ambicji i potrzeby pełnej realizacji projektów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mamy do zaoferowania:

  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe + możliwość uzyskania premii,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, kartę paliwową, telefon, wsparci merytoryczne oraz wdrożenie do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż