eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik Produkcji Spożywczej

Kto szuka:

Dijo Baking Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji Spożywczej

Lokalizacja:

Wrocław, Zabrodzie

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Paletyzacja towaru
  • Streczowanie palety
  • Generowanie z systemu etykiet i naklejanie na paletę
  • Selekcja wyrobów gotowych
  • Kontrola wizualna jakości produktu i opakowań
  • Pakowanie wyrobów do kartonów zbiorczych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Dokładność i szybkie tempo działania
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00) lub 4-brygadowym (06:00-18:00; 18:00-06:00)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane
  • Książeczka sanepid – mile widziana

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy
  • Premie za polecenie pracownika: od 1700 zł/brutto
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe OpenLife
  • Szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Zaplecze socjalne
  • Imprezy integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Key Account Manager Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kucharz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Dijo Baking Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł