PracaOferty pracy Wroclaw › Key Account Manager (fmcg) with German

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Key Account Manager (fmcg) with German

Lokalizacja:

Wroclaw

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wroclaw
NR REF.: 1184452

Dla międzynarodowej firmy produkującej i sprzedającej środki chemiczne poszukujemy Key Account Managera z językiem niemieckim i angielskim. Głównym zadaniem roli będzie aktywne pozyskiwanie klientów na rynku niemieckojęzycznym.

Zadania:

- Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

- Skupienie na wzroście sprzedaży

- Analizowanie informacji ilościowych/jakościowych o rynku oraz danych sprzedażowych

- Aranżowanie i przeprowadzanie prezentacji u potencjalnych klientów: analiza ich obecnej sytuacji i możliwości handlowych (rozwój/modyfikacja produktu, nowe projekty itp.).

- Ocena i pozyskiwanie nowych klientów i/lub rozszerzenie działalności, zgodnie z ustaloną strategią

- Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych

- Projektowanie i wdrażanie promocji dla klientów oraz analiza ich wpływu na sprzedaż.

- Współpraca przy formułowaniu budżetu (cena, wolumen, stałe umowy roczne itp.).

- Składanie okresowych raportów sprzedaży

Wymagania względem kandydata/kandydatki:

- min. 3-letnie doświadczenie w firmie z branży FMCG w sprzedaży na rynku zagranicznym

- j. niemiecki na poziomie C1, j. angielski na poziomie min. B2

- Zorientowanie na cel

- Umiejętności negocjacyjne na wysokim poziomie

- Umiejętność zarządzania sieciami kontaktów i relacjami interpersonalnymi w środowisku międzynarodowym.

- Wysoka zdolność planowania, analizy i monitorowania klientów.

- Dobre umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej.

- Orientacja na usługi wysokiej jakości, umiejętność dostosowania się do wielu środowisk projektowych i przekrojowych obowiązków

Firma oferuje:

- Zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz systemem premiowym

- Dofinansowanie zajęć sportowych

- Prywatna opieka medyczna

- Kursy, szkolenia, możliwości rozwoju

- Ubezpieczenie na życie

- Produkty firmowe

- Dofinansowanie wypoczynku

- System rekomendacji pracowników

- Dodatkowe świadczenia socjalne

- Parking

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Przedstawiciel Handlowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Function Owner MOD

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Produkcja / Przemysł