PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży ze znajomością jęz. angielskiego

Kto szuka:

Tremwork Sp z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży ze znajomością jęz. angielskiego

Lokalizacja:

Warszawa, Ursus

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż cukru, mąki, oleju słonecznikowego, i t.d. -  hurt
  • Realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Doradztwo i opieka nad klientami.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Dbanie o wizerunek firmy.
  • Monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Posiadanie umiejętności sprzedażowych,
  • Branża rolna to również Twoja pasja,
  • Masz prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i dyspozycyjność,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swobodna komunikacja.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia zależna od Twoich wyników pracy),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Tremwork Sp z o.o.

branże: Sprzedaż